Panda Cloud Antivirus Türkçe ve Direk link

'Bilgisayar Teknik Destek' forumunda Death tarafından 18 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. Death

Death Üye

Alınan Beğeniler:
    0

Viruslere , Solucanlara (worm) , Truva atlarına (trojan) , Casus yazılımlara (spyware) , Reklam yazılımlarına (adware) , Numara çeviricelere (dialer), şaka (joke) ve diğer kötü yazılımlara karşı temel koruma .

Tanıtım : panda usb vaccine'ı (usb flash disk aşılayıcı) tüm kurudğum sistemlere kurarken üstte panda cloud antivirus for free gibi bir uyarı gördüm ve indirdim kurdum update yapmaması beni şaşırttı fakat update yi arka planda kuruyormuş comodo firewall ile fark ettim neyse geçen yıl başımıza musallat olan almanah ve sality viruslerini anında yakalayıp sildiğini fark ettim (sistem temizken) lakin şöyle bir durum var normalde bütün antivirusleri virus yemeden önce kurmanız gerekir virus yedikten sonra kurarsanız ancak dua edersiniz temizlesin diye , programın küçük boyutu ve basit arayüzü ve en önemli artısı Türkçe oluşu ve sistemi kasmayışı sizin bu programa pozitif bakmanızı sağlayacak , autorun sorunlu bir flashı taktığınızda update li panda cloud antivirus temizlemeye başlayacaktır ve herhangi bir şekilde size sileyimmi karantinayamı atayım diye sormayacaktır otomatik olarak kendi siliyor !

Malware koruması : bazı şüpheli programları ise karantinaya atıyor tekrar geri almanız için panda cloud antivirus'u açın ve çöp kutusuna tıklayın açılan pencereden geri getirebilirsiniz.

Panda Cloud Antivirus Türkiye Sayfası : http://www.cloudantivirus.com/tr/

En yeni sürümü (Çevrim içi yükleyici !) : http://acs.pandasoftwar...PandaCloudAntivirus.exe (Direk link) :D

2. gitariST 86

Alınan Beğeniler:
    0
    Cevap: Panda Cloud Antivirus Türkçe ve Direk link

ismi çok güzel :D panda :D oyunu yavaşlatıyor mu anti virüs programları ??

3. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336

Uzun zamandır virüs programı kullanmıyorum windows 8.1 içinde hazır var , ancak tavsiyem avast veya microsoft essentialdır

4. gitariST 86

Alınan Beğeniler:
    0

avast full bulamadım anti virüs yok 6 aydır, kasıyo bilgisayar. win7 kullanıyorum virüs var kesin. warframe en düşük ayarlarda kasıyo. ekran kartımı değiştiricem sırf bu kasıntı yüzünden