Karakter seçme/oluşturma ekranında hiçbir şeyin olmaması!

'Hounds Teknik Destek Yardım' forumunda theragnarr tarafından 14 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. theragnarr

theragnarr Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Arkadaşlar iyi oyunlar.

Launcher'i açıp tarayıcıdan giriş yapıp oyuna giriyorum. Siyah ekran, ardından oyun müziği, ardından müziğin bitişi ve en son karakter seçme/oluşturma bölümü geliyor. Ama ekranda karakterden başka hiçbir şey yok (ben daha önce karakter oluşturduğum için, yeni üyelerde hiçbir şey gözükmüyor). Ne menüler, ne mouse imleci.

Oyunu sildim tekrar kurdum olmadı, hiçbir sıkıntısı olmayan bir bilgisayardan dosyaları kopyaladım olmadı, dosya kontrolü yaptım olmadı, yönetici olarak çalıştırdım olmadı, ekran kartını güncelledim olmadı, directx güncelledim olmadı.

Arkadaş tavsiyesi ile girdim oyuna. Dükkanımda indirdim kurdum giriş yaptım, diğer bilgisayarıma aktardım iki kişi bile oynadık bir sıkıntıya rastlamadık. Şimdi ise evdeki bilgisayarımda girmeye çalıştığımda böyle bir sıkıntı yaşıyorum.

Çözümünü bilen kimse yok sanırım aradım taradım bulamadım hiçbir şey. İlk girdiğim "lan olum fena oyun" dedim, şimdi ise ... :)

Yardımcı olabilecek bir moderatör, yetkili, game manager falan yok mu yav ?

Problem Net Framework 4.5 ve DirectX 11 güncellemesi ile çözülmüştür.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Ocak 2016
  2. xDartHWadeRx

Alınan Beğeniler:
    0
    Net Framework 4.5 ve DirectX 11 çözdümü problemi

3. apocici1234

Alınan Beğeniler:
    0
  4. MORTALTURK

MORTALTURK Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Windows Chrome 70.0.3538.102
    S.A KARDEŞ BENDEDE BU OLDU HERŞEYİ DENEDİM MAUS İNTRO MENÜ SENİN DEDİGİNM ŞEYLER AYNISI BENDE DİRECTX İ GÜNCELLEDİM ELİMDEN GELENİ HERŞEYİ YAPTIM OLMUYOR BİR BİLGİN BİLEN OLSAYDIDA SORUNUMUZU DÜZELTSEYDİ :/