Böyle bir sistem beni nekadar götürür?

'Bilgisayar Teknik Destek' forumunda eXe tarafından 26 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. eXe

eXe Üye

Alınan Beğeniler:
    0
  2. THE LAST BULLET

Alınan Beğeniler:
    0
    Cevap: Böyle bir sistem beni nekadar götürür?

Bence uzun bi süre götürür ama monitör ve ram seçimlerini bence tekrar gözden geçirmelisin. Mesela Kingston hyperx 1600 cl9 olabilir. Monitör olarak samsung tavsiye ederim fujitsu'nun kalitesi hakkında bi fikrim yok ama philips aldık geçen bi arkadaşa 20" 206 tl ekran kartı ve kasa seçimi bence güzel. Gerçi yorum yapıyorum ama aldın mı sen yoksa henüz almadın mı onu da bilmiyorum :) Yine de hayırlı olsun.

3. eXe

eXe Üye

Alınan Beğeniler:
    0

almadım ama araştırıyorum soruyorum herkese yanlış tercihler olmasın diye sağolasın yorum için :)

4. MaCiT

MaCiT Yönetici

Alınan Beğeniler:
    336

güzel sistem seni baya götürür

5. Nikabrik_TR

Alınan Beğeniler:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

gerçekten çok güzel bir sistem ama arkadaşın dediği gibi ram konusunda biraz daha düşünmelisin, uzun vadeli kullanım için...

6. brosss

brosss Üye

Alınan Beğeniler:
    0

arkadaşım bu sistemi ne amaçla böle yaptın sen:) çok güldüm valla bi kere sana şunu sölicem en başta anakart ve işlemci birbirini desteklemez. İşlemcini amd seçmişsin ama anakartın intel destekli.bu yüzden bu pc zaten çalışmaz yani.He diğer özellikler nasıl dersen onlar iyi.Ama ram konusunda arkadaşlara katılıyorum kington marka seçmelisin amd de çok iyi çalışır kingtonlar.ekran kartın da güzel.ama anakartını değişmen gerek dediğimi gibi uyumsuz seçmişsin.anakart seçerken sokat yapısını desteklediği işlemci modeline bakman gerek kardeş.inş yardımcı olabilmişimdir.