Battlefield 1 They Shall Not Pass’i 14 Mayıs’tan Önce Ücretsiz* Alın

'Battlefield 1 Haberler' forumunda MaCiT tarafından 11 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

 1. MaCiT

  MaCiT Yönetici

  Kayıt:
  16 Mayıs 2009
  Mesaj:
  6,465
  Alınan Beğeniler:
  336
  Cinsiyet:
  Erkek
  Windows Chrome 66.0.3359.139
  Battlefield 1’in ilk genişletme paketinde ana vatanlarını savunan tecrübeli Fransız Ordusu’na hemen katılın.
  Tarafından Jonas Elfving
  [​IMG]  Yeni bir Battlefield™ deneyimine doğru ilerliyoruz. Bu süreçte hediyeler, görevler ve daha fazlasıyla topluluğumuzla birlikte ilerlediğimiz bu yolculuğu kutlayacağız.

  Öncelikle, Battlefield 1 They Shall Not Passgenişletme paketinin 2 Mayıs 2018 - 14 Mayıs 2018 arasında Battlefield 1 sahipleri tarafından ücretsiz* indirilebileceğini duyurmak istiyoruz.

  Battlefield 1 They Shall Not Pass’te tecrübeli Fransız Ordusu savaşa katılıyor. Onların ana vatanlarını savunurken kendilerine özgü mavi üniformalarını giyebilecek, yeni silahları deneyebilecek ve yeni haritalarda oynayabileceksiniz.

  Battlefield 1 They Shall Not Pass’i indirmek için şu talimatları uygulamanız yeterli:

  1. Sony PlayStation® Store/Xbox Game Store/Origin’e gidin.
  2. Genişletmeyi bulun ($0,00 ücretli) ve sepetinize ekleyin.
  3. $0,00 ücretli alışverişi tamamlayın ve indirmeye başlayın.
  Kampanyanın 14 Mayıs 2018’de sona ereceğini ve Battlefield 1 temel oyunun gerekli olduğunu unutmayın.

  Konuşlanmaya hazır olduğunuzda karanlık galerilerden oluşan labirentleriyle oyuncuların gözdesi olan Fort de Vaux haritasınamanganızla birlikte katılıp yakın muharebeye girmeye ne dersiniz? Daha açık ortamlarda savaşmak istiyorsanız, Rupture gibi tanklarla, çift kanatlı uçaklarla ve piyade olarak gelinciklerin arasında ilerleyebileceğiniz bir haritayı deneyin.

  Keşfedilecek pek çok şey var: Cephe Hattı modundaki çekişmeli aksiyon, Siper Akıncısı Elit Sınıfı, Ribeyrolles 1918, yeni yakın muharebe silahları ve daha fazlası. Bunların hepsine Battlefield 1 They Shall Not Pass sayfasından göz atabilirsiniz.

  Oynarken her biri 250 Hurda değerinde olan iki yeni görevi tamamlamayı unutmayın. Hedefiniz şöyle: 2 – 5 Mayıs arasında 10 Künye toplayın ve 3 – 8 Mayıs arasında patlayıcılarla 10 düşman öldürün**.

  Ayrıca Battlefield 4 oyuncularına da bazı güzel haberlerimiz var. Oyunun sahipleri Battlefield 4 Dragon’s Teeth genişletme paketini 2 Mayıs 2018 - 14 Mayıs 2018 arasında ücretsiz alabilecek†. Bu klasik genişletmenin kent ortamında konuşlanarak yüksek tansiyonlu piyade çatışmasında yer alın. İndirme işlemi, yukarıda açıkladığımız Battlefield 1 They Shall Not Pass ile aynı şekilde.

  Genişletme paketlerinde iyi eğlenceler dileriz. Battlefield’a Doğru ilerlerken yeni ve heyecan verici güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin.

  *BU KAMPANYA YALNIZCA PROMOSYON AMACIYLA SUNULMAKTA OLUP NAKİT PARA DEĞERİNE SAHİP DEĞİLDİR. KAMPANYA 14 MAYIS 2018’DE SONA ERER. YALNIZCA ORIGIN STORE'DAN (origin.com), ORIGIN İSTEMCİ YAZILIMINDAN (origin.com/about), PLAYSTATION STORE'DAN VEYA XBOX MARKETPLACE'DEN YENİ İNDİRİLEN BATTLEFIELD 1 THEY SHALL NOT PASS ("ÜRÜN") ALIŞVERİŞLERİNDE GEÇERLİDİR. İLGİLİ PLATFORMUN (AYRI SATILIR) BATTLEFIELD 1 SÜRÜMÜ GEREKİR. BAZI BÖLGELERDE PLAYSTATION 4 İÇİN PLAYSTATION PLUS HESABI (AYRI SATILIR) GEREKEBİLİR. ÜRÜNÜN SATILDIĞI HER YERDE GEÇERLİDİR. KİŞİ BAŞINA BİR TEKLİF İLE SINIRLIDIR. EA TARAFINDAN AÇIKÇA YETKİ VERİLMEDİĞİ SÜRECE BAŞKA PROMOSYON VEYA İNDİRİM TEKLİFİ İLE BİRLEŞTİRİLEMEZ; UYGUN İÇERİK İÇİN KULLANILABİLİR HERHANGİ BİR ÖN ÖDEMELİ KART İLE BİRLİKTE KULLANILAMAZ. GEÇERLİ SATIŞ VERGİLERİNDEN MÜŞTERİLER SORUMLUDUR. TEKLİF PARA VEYA BAŞKA MAL YA DA HİZMET KARŞILIĞINDA İKAME EDİLEMEZ, DEĞİŞTİRİLEMEZ, SATILAMAZ VEYA KULLANILAMAZ. YASALARCA YASAKLI OLAN, VERGİYE TÂBİ OLAN VEYA KULLANIMI KISITLANAN YERLERDE GEÇERLİ DEĞİLDİR.

  **BU KAMPANYA SİZE YALNIZCA PROMOSYON AMACIYLA SUNULMAKTADIR. KATILIM VE OYUN İÇERİĞİNE ERİŞİM İÇİN BATTLEFIELD 1’İN İLGİLİ PLATFORMDAKİ SÜRÜMÜ, EA HESABI, İNTERNET BAĞLANTISI VE KONSOL OYUNCULARI İÇİN XBOX LIVE GOLD YA DA SONY ENTERTAINMENT HESABI GEREKİR.

  †BU KAMPANYA SİZE YALNIZCA PROMOSYON AMACIYLA SUNULMAKTA OLUP NAKİP PARA DEĞERİNE SAHİP DEĞİLDİR. KAMPANYA 14 MAYIS 2018’DE SONA ERER. YALNIZCA ORIGIN STORE'DAN (origin.com), ORIGIN İSTEMCİ YAZILIMINDAN (origin.com/about), PLAYSTATION STORE'DAN VEYA XBOX MARKETPLACE'DEN YENİ İNDİRİLEN BATTLEFIELD 4 DRAGON'S TEETH ("ÜRÜN") ALIŞVERİŞLERİNDE GEÇERLİDİR. İLGİLİ PLATFORMUN (AYRI SATILIR) BATTLEFIELD 4 SÜRÜMÜ GEREKİR. BAZI BÖLGELERDE PLAYSTATION 4 İÇİN PLAYSTATION PLUS HESABI (AYRI SATILIR) GEREKEBİLİR. ÜRÜNÜN SATILDIĞI HER YERDE GEÇERLİDİR. KİŞİ BAŞINA BİR TEKLİF İLE SINIRLIDIR. EA TARAFINDAN AÇIKÇA YETKİ VERİLMEDİĞİ SÜRECE BAŞKA PROMOSYON VEYA İNDİRİM TEKLİFİ İLE BİRLEŞTİRİLEMEZ; UYGUN İÇERİK İÇİN KULLANILABİLİR HERHANGİ BİR ÖN ÖDEMELİ KART İLE BİRLİKTE KULLANILAMAZ. GEÇERLİ SATIŞ VERGİLERİNDEN MÜŞTERİLER SORUMLUDUR. TEKLİF PARA VEYA BAŞKA MAL YA DA HİZMET KARŞILIĞINDA İKAME EDİLEMEZ, DEĞİŞTİRİLEMEZ, SATILAMAZ VEYA KULLANILAMAZ. YASALARCA YASAKLI OLAN, VERGİYE TÂBİ OLAN VEYA KULLANIMI KISITLANAN YERLERDE GEÇERLİ DEĞİLDİR.
   
  #1
 2. Hacet

  Hacet Veteran

  Kayıt:
  19 Mayıs 2009
  Mesaj:
  520
  Alınan Beğeniler:
  179
  Android Chrome Mobile 66.0.3359.158
  Ben avuç avuç para verdim. Şimdi beleş veriyorlar. Soxarım böle vaziyete.
   
  Bu Mesajı Mobile ile Gönderdi
  #2