Battlefield 1 Premium Ücretsiz Oynayın

'Battlefield 1 Haberler' forumunda Hacet tarafından 30 Mart 2017 tarihinde açılan konu

  1. Hacet

    Hacet Veteran

    Kayıt:
    19 Mayıs 2009
    Mesaj:
    514
    Alınan Beğeniler:
    174
    Android 4.4 KitKat Chrome 56.0.2924.87
    [​IMG]
    Bir süredir Battlefield 1 Premium Pass sahibi oyuncuların, Premium Pass'i olmayan arkadaşlarıyla birlikte oynayamaması konusunda alınan geri bildirimler üzerine fikir yürütüyorduk. Bizim en önemli hedefimiz, oyunun tüm haritalarında mümkün olduğunca fazla oyuncu olmasını ve herkesin daha iyi bir oyun deneyimi elde etmesini sağlamak.

    Bu konu hakkındaki çeşitli fikirler üzerinde tartışarak herkesin merakla deneyeceğini düşündüğümüz bir çözüm bulduk.

    Buna Premium Arkadaşlar adını verdik. Bu özellik şu şekilde işleyecek:

    Battlefield 1 Premium Pass sahibi olan bir oyuncu, arkadaşlarını Battlefield 1'deki yeni haritalarda oynamaya davet edebilecek!

    Battlefield 1'de grup kurarken yeni bir özellik fark edebilirsiniz. Grupta Battlefield 1 Premium Pass sahibi bir oyuncu varsa, grup "Premium Etkin" özelliğine sahip olacak. Bu sayede o partideki herkes içeriğe sahip olsa da olmasa da tüm haritalarda oynayabilecek. Grup "Premium Etkin" özelliğine sahip olduğu sürece erişim sürecek.

    Premium Arkadaşlar ile tüm oyuncular Battlefield 1 Premium Pass haritalarına erişebilseler de bazı özellikler yalnızca Battlefield 1 Premium Pass sahiplerine açık olacak.

    • “Premium Etkin” özellikli grupta yalnızca Battlefield 1 Premium Pass veya belirli bir genişletme paketine sahip olan oyuncular ilgili haritalardan XP kazanabilecekler. Diğer tüm oyuncuların kazanacağı XP'yi kaydederek Battlefield 1 Premium Pass alırlarsa geriye dönük olarak vereceğiz.
    • Yalnızca Battlefield 1 Premium Pass veya genişletme paketine sahip olan oyuncular ilgili genişletmeye özel silahlar ve vasıtalarla doğabilecekler.
    • Yalnızca Battlefield 1 Premium Pass veya genişletme paketine sahip olan oyuncular ilgili genişletmeye özel madalyaları ve kodeksleri kazanmak için ilerleme kat edebilecekler.
    Arkadaşlarınızla Battlefield 1 içeriklerini oynayabileceğiniz bu yeni özelliği denemeye hepiniz davetlisiniz. Premium Arkadaşlar'ın test sürümünü 30 Mart'ta başlayacak olan Battlefest sırasında etkinleştireceğiz.

    Premium Arkadaşlar ile ilgili tüm geri bildirimlerinizi dikkatle değerlendireceğiz. Bu özelliği hep birlikte şekillendirerek topluluğumuzla aramızdaki bağı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.

    Kaynak/Source
     
    #1
    MaCiT bunu beğendi.